Waluty:
 

Dostawa i zwroty

www.purething.pl szczęśliwie dostarcza prawie wszędzie na świecie usługi ekspresowej poczty (EMS), DHL i inne opcje wysyłki. Aby odkupić naszych klientów, wszystkie produkty są szybką dostawą. Paczka zostanie wysłana w ciągu 12 godzin od potwierdzenia zamówienia. Numer śledzenia i adresy URL zostaną wysłane na Twój adres e-mail, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest ważny, gdy kasa. Zazwyczaj dostawa po wysłaniu paczki potrwa 4-5 dni roboczych.

Uwaga: czas dostawy jest szacowany na podstawie dni tygodnia, weekendów i świąt. Magazyn nie może być odpowiedzialny za opóźnienia w zamówieniach będących w posiadaniu organów celnych. Ponadto każdy podatek importowy lub opłata pobierana od opakowania ponosi odbiorca.

Zasady dotyczące zwrotów Wszystkie zamówione pozycje to przedmioty z prawej strony, które wybierasz tutaj. Obiecujemy pakiet właściwej kolejności. Jeśli zwracasz produkty po prawej stronie w celu uzyskania zwrotu: wszystkie zwrócone produkty podlegają bezpłatnej opłacie zastępczej. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Nie pokrywamy kosztów wysyłania zwrotów lub wymiany właściwego pakietu zamówień, ponosisz odpowiedzialność za koszty wysyłki i obsługi. Ponadto zaleca się dodanie śledzenia i ubezpieczenia dla własnej ochrony, ponieważ nie możemy ponosić odpowiedzialności za utracone przesyłki. Wszystkie zwracane towary należy przesłać na adres wysyłki podany w e-mailu po skontaktowaniu się z nami!

Zasady wymiany Przyjmiemy wymiany na inny rozmiar lub kolor w ciągu 30 dni od pierwotnej daty wysłania zamówienia. Skontaktuj się z nami w celu identyfikacji zamówienia, a jeden z członków naszego zespołu Ci pomoże. Skontaktuj się z nami! Jeśli chcesz wymieniać przedmioty o innym stylu, musisz zwrócić przedmioty do zwrotu (zgodnie z zasadami zwrotu) i złożyć nowe zamówienie dla preferowanego stylu.

Musisz się z nami skontaktować przed zwrotem przedmiotów. Wszystkie przesyłane nam elementy muszą być w oryginalnym stanie, tj. Nieużywane, zmieniane lub prane, z dołączonymi wszystkimi tagami. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną zwrócone do Ciebie.

Nie pokrywamy kosztów wysyłki przesyłek, ponosisz odpowiedzialność za koszty przesyłki zwrotnej oraz koszty wysyłki i wysyłki przesyłek z powrotem do Ciebie. Zalecamy dodanie śledzenia i ubezpieczenia podczas wysyłania produktów do nas dla własnej ochrony, ponieważ nie możemy ponosić odpowiedzialności za utracone przesyłki. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi.

Koniec anulowania Anulowanie zamówienia należy złożyć przed wysłaniem zamówienia. Ponieważ wszystkie zamówienia realizujemy tak szybko, jak to możliwe w ciągu 12-24 godzin od złożenia zamówienia, dlatego nie zawsze możemy anulować zamówienie po jego złożeniu. Mam nadzieję, że rozumiesz w tym kluczowym momencie.br>
Żądania anulowania po złożeniu zamówienia nie będą traktowane zgodnie z naszą polityką zwrotów. Zgodnie z naszymi zasadami anulowania, jeśli chcesz anulować swoje zamówienie, zostaniesz zwolniony z opłaty. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, wyślij nam e-mail.

Powrót